Matka zrobiła sobie tatuaż z podobizną córki. Z jednego powodu musiała go zmienić

Steve Peace ponad 10 lat temu wytatuował swojej żonie Lindsay podobizny trójki ich dzieci. Ubiegający czas i wydarzenia, które miały miejsce w rodzinie sprawiły, że jeden z obrazków przestał być aktualny.

Spodobało Ci się?

A dokładnie chodzi o tatuaż z podobizną ich najstarszego syna. Po tym jak nastolatek zmienił płeć, wytatuowana grafika nie odzwierciedlała rzeczywistości. 15-latek na portrecie, który jego mama wytatuowała na ramieniu, nadal był dziewczynką.

Steve Peace, ojciec trójki dzieci, przyznał, że tatuaż, żony powodował, że ich syn nie czuł się dobrze.

Zamiast metody, która jako pierwsza przychodzi do głowy, czyli usunięcia tatuażu, rodzice postanowili zrobić coś zupełnie innego. Steve, jego autor, zdecydował się po prostu zmodyfikować portret swojego syna, żeby jak sam podkreślił:

''W pełni pokazywał, kim jest nasz syn, w swoim nowym, szczęśliwszym życiu''

Po zamianie tatuaż jest nie do poznania. Różowa sukienka Ace została zmieniona w niebieską bluzkę i krótkie spodnie. A jeżeli przyjrzycie się bliżej, zauważycie, że różowy kwiatek został przerobiony na procę.

''Zmiana tatuażu mojej mamy bardzo mnie uszczęśliwiła. Nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo we mnie wierzy''- powiedział 15-latek w filmie

To naprawdę ważne, kiedy rodzice wspierają swoje dzieci w najtrudniejszych chwilach. A ten gest, chociaż niewielki, upewnił chłopca w jak kochającej się rodzinie ma szansę dorastać.

Pamiętacie swoje dzieciństwo? Myślicie, że było chociaz trochę podobne do tego, które mają współcześni nastolatkowie? Możecie to sprawdzić w naszym quizie: