Szczeniak wskakuje na łóżko chorej staruszki. Chwilę później, pielęgniarka nie może powstrzymać łez

Tony Marshall z londyńskiej policji prowadzi specjalne spotkania ze starszymi ludźmi na temat nieuczciwych zachowań oraz przeciwdziałania przestępstwom. Tym razem, odwiedził wraz z kolegami jeden z domów spokojnej starości. Towarzyszyło im pięć psów.

Spodobało Ci się?

Dla wielu starszych ludzi możliwość obcowania ze zwierzakami, była miłą odskocznią od szarej codzienności. Niestety,  ze względu na stan zdrowia nie wszyscy mogli zejść na spotkanie. Marshall nie chciał, żeby ci ludzie poczuli się gorsi, dlatego zdecydował się, że odwiedzi pozostałych z 11-tygodniową Daisy.

Jedną z pacjentek, która wyjątkowo przejęła się spotkaniem ze zwierzakiem była Muriel Hirons. Obecna przy spotkaniu pielęgniarka nie mogła powstrzymać łez, gdy zobaczyła reakcję Muriel. Zazwyczaj bardzo cicha i spokojna, nie okazywała zbyt dużo emocji. Wszystko zmieniło się, gdy w pokoju pojawiła się Daisy! Zwierzak od razu wskoczył do łóżka Muriel, a ta przywitała go ogromnym uśmiechem. Po chwili zaczęła też głaskać psa, który był niezwykle zadowolony ze spotkania!

Pod koniec dnia wzruszenia nie mógł ukryć również Tony Marshall:

Byłem w szoku, gdy zobaczyłem jak zareagowała Muriel. Chciałbym bardzo podziękować za zaproszenia nas tutaj. To spotkanie, to było coś, co zapamiętam do końca swojego życia.
Zobacz wideo