DJ zabarykadował się i puścił ''Last Christmas'' 24 razy. Wtedy dostał rozpaczliwy telefon od córki

Też nie czujecie atmosfery Świąt, jeśli choć raz nie usłyszycie ponadczasowego przeboju zespołu Wham? Tym razem słuchacze radia mogli się wczuć w ten nastrój do bólu...

Spodobało Ci się?

''Last Christmas'' od lat śpiewają całe już pokolenia. Jedni ją kochają, inni nienawidzą. Nie da się zaprzeczyć, że bez tego utworu jakoś trudno sobie wyobrazić świąteczny czas. Na pewno tak to czuje austriacki prezenter radiowy Joe Kohlhofer.

W imię wprowadzenia swoich słuchaczy w odpowiedni nastrój, zablokował drzwi do studia drewnianym krzesłem i nie wpuścił tam współprowadzącej program Patricii Jordan. Mogła tylko patrzeć przez szybę, jak przez 2 godziny Joe puszcza wyłącznie piosenkę zespołu Wham. Słuchacze dzwonili i błagali, żeby przestał. Nic nie pomagało - utwór zabrzmiał 24 razy . Maraton uległ przerwaniu dopiero, kiedy zadzwoniła 4-letnia córka Joe i powiedziała, że piosenka się jej nie podoba.

 

Wyobrażacie to sobie? 2 godziny bez przerwy?

Ponoć całe wydarzenie nie było zaplanowane. Dyrektor programowy stacji Antenne Kärnten zapowiada, że niepokorny wielbiciel jednej melodii może zostać ukarany za swój wybryk.

Na wypadek gdybyście jeszcze nie słyszeli tej piosenki w tym roku, przypominamy teledysk. Wesołych Świąt!

 

O słowa do ''Last Christmas'' nie musimy nawet pytać. Ale pamiętacie jak brzmią wersy tych kolęd?