Króliczek zgubił się w hotelu. To była najlepsza rzecz, jaka mogła mu się przytafić

Króliczek, chociaż się zgubił, to na pewno się nie nudził!

Spodobało Ci się?

Na początku tego roku pracownicy irlandzkiego Adare Manor Hotel znaleźli w jadalni pluszowego króliczka. Szybko doszli do wniosku, że ktoś go zgubił i na pewno bardzo tęskni. 2 stycznia na facebookowym profilu pojawiło się zdjęcie maskotki z podpisem ''Zgubiłem swojego właściciela na śniadaniu w Adare Manor''. Pluszak siedział wygodnie rozparty w dużym i stylowym krześle. Prawda, że urocze? Na tym ogłoszeniu sprawa jednak się nie skończyła.

Zdjęcie królika miało dużo lepszy odzew niż większość postów na stronie hotelu. Dzięki temu pracownicy wpadli na pomysł, że mogą połączyć przyjemne z pożytecznym: poszukiwania właściciela zagubionego pluszaka zamienili w świetną zabawę. Od tej pory zaczęli dokumentować przebieg tej nieco przymusowej wizyty za pomocą uroczych i zabawnych fotografii przytulanki korzystającej z uroków hotelowych luksusów.

Zaczęło się od wieczornego oglądania telewizji i jedzenia czekolady:

Rano przed śniadaniem króliczek relaksował się przy basenie:

Ale potem zabrał się za ciężką pracę i razem z Claire z recepcji szukał swojej rodziny. Okazało się, że pluszak zabawił w hotelu trochę za długo przez ślub, który wcześniej odbył się w okolicy:

Życie w luksusie chyba przypadło mu do gustu, jak brzmi podpis zdjęcia - zaczął się przyzwyczajać - tu na popołudniowej herbatce:

Po herbatce przyszedł na zwiedzanie okolicy z Claire:

Już 3 stycznia okazało się, że opiekunka króliczka się znalazła i następnego dnia po niego przyjedzie! W związku z tym pracownicy hotelu zaplanowali dla niego dzień pełen atrakcji i pożegnalne przyjęcie. Zaczęło się od posiedzenia przy kominku:

Potem był czas na relaks w wielkim łożu z czekoladkami:

A na sam koniec wizyta w spa:

Jak się okazało króliczek ma na imię Jellycat i jest najlepszym przyjacielem 3,5-letniej Kate Hogan. Znają się od kiedy tylko się urodziła. Dziewczynka była bez niego bardzo smutna, jednak doskonale wie, że jej królik świetnie się bez niej bawił.

Na szczęście cała historia skończyła się dobrze. Dzięki troskliwym pracownikom hotelu mała dziewczynka może znowu spać spokojnie ze swoim ukochanym królikiem.

Zobacz wideo