Sam jego wygląd jest przerażający. Ale gdy dowiedziałyśmy się, co robi koło placu zabaw...

Mieszkańcy miasteczka Gastonia w północnej Karolinie w USA mają poważne powody do obaw o swoje bezpieczeństwo. Tajemnicza postać pojawia się w okolicy i ... rozrzuca surowe mięso.

Spodobało Ci się?

Fotografie przedstawiające dziwną, zakapturzoną postać wzbudziły niepokój w mieszkańcach tego miasteczka. Podejrzany osobnik nie tylko przyciągnął uwagę niestandardowym strojem, ale też zachowaniem. Ubrany w czarną pelerynę krążył po okolicy, a niedaleko placów zabaw rozrzucał surowe mięso.

Zaniepokojeni mieszkańcy zaczęli szukać rozwiązania tej zagadki, jednak do tej pory nie zakończyło się to sukcesem. Lokalne władze ani policja nie potwierdzają tych informacji, jednak nie wiadomo, czy nie jest to próba uniknięcia paniki wśród społeczności.

Pojawiają się za to liczne spekulacje na ten temat. Według niektórych zachowanie tajemniczej postaci to część pogańskiego rytuału, inni natomiast uważają, że to próba otrucia miejscowych psów. Być może jest to po prostu głupi żart, ale jedno jest pewne, obok takiego gościa w miasteczku nie można przejść obojętnie.

Dopóki nie pojawią się wiarygodne informacje na ten temat, możemy tylko snuć domysły, o co tak naprawdę chodzi w tej historii.

Zobacz wideo