Leniwiec chciał przejść przez drogę, ale nie dał rady. Na szczęście w pobliżu byli policjanci

Zwierzak chciał przejść na drugą stronę bardzo ruchliwej drogi...

Spodobało Ci się?

Nie bardzo wiadomo jak leniwiec znalazł się obok ruchliwej drogi w mieście Quevedo w regionie Ekwadoru, który nazywa się Los Rios. Wyraźnie zdezorientowany hałasem wszedł na słupek od barierki ochronnej biegnącej wzdłuż autostrady. Tam znaleźli go policjanci ze służby drogowej.

Kiedy go zobaczyli nie mieli wątpliwości, że był bardzo wystraszony. Są też przekonani, że chciał przejść na drugą stronę, czego na szczęście tego nie zrobił. Ale nawet w takim stanie podbił ich serca.

Funkcjonariusze zrobili sobie z nim zdjęcia i wstawili na profil Comisión de Tránsito del Ecuador na Facebooku. Jak sami napisali, zwierzak jest piękny. Spójrzcie tylko na ten wystraszony pyszczek:

Zwierzak trafił niedługo potem do weterynarza, który go zbadał. Badania wykazały, że leniwiec jest zupełnie zdrowy i może wrócić na wolność. Ta wiadomość bardzo ucieszyła wszystkich ludzi, którzy poczuli się zaniepokojeni jego losem po tym, jak zobaczyli zdjęcia na Facebooku. My z kolei mamy nadzieję, że więcej nie wpakuje się w takie tarapaty.

Lubisz zwierzęta i myślisz, że dużo o nich wiesz? Sprawdź się: