Zrobili ''Polskie Bękarty Wojny'', bo ''Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz''

Najpierw było przebojowe ''Polskie Breaking Bad'' i kapitalny porucznik Dexterowicz, a teraz chłopaki z FunVeo wzięli się na poważnie za kino Quentina Tarantino.

Spodobało Ci się?

Najpierw było przebojowe ''Polskie Breaking Bad'' i kapitalny porucznik Dexterowicz, a teraz chłopaki z FunVeo wzięli się na poważnie za kino Quentina Tarantino. W tworzeniu polskich wersji zagranicznych przebojów filmowych twórcy kanału FunVeo nie mają sobie chyba równych. Z resztą wystarczy tylko popatrzeć na to jak wyglądają ich bohaterowie. Są tak autentyczni, że można by przysiąc, że to właśnie oni pojawili się w oryginałach filmów.

''Bękarty Wojny'' oczarowały widzów na całym świecie, zatem przyszedł czas, żeby pokazać jak wyglądałyby osadzone w polskich realiach wojennych. Tarantino miał ''Bear Jew'', a oni wyczarowali dla nas ''Żyda drwala''. Zostaje tylko pytanie - czy ten film nie jest, aby dokumentalny?

Twórcy FunVeo należą do sieci Epic Makers. Zobacz więcej ich filmów na kanale Funveo .

W tworzeniu polskich wersji zagranicznych przebojów filmowych twórcy kanału FunVeo nie mają sobie chyba równych. Z resztą wystarczy tylko popatrzeć na to jak wyglądają ich bohaterowie. Są tak autentyczni, że można by przysiąc, że to właśnie oni pojawili się w oryginałach filmów.

''Bękarty Wojny'' oczarowały widzów na całym świecie, zatem przyszedł czas, żeby pokazać jak wyglądałyby osadzone w polskich realiach wojennych. Tarantino miał ''Bear Jew'', a oni wyczarowali dla nas ''Żyda drwala''. Zostaje tylko pytanie - czy ten film nie jest, aby dokumentalny? Twórcy FUNVEO należą do sieci EPIC MAKERS. Zobacz więcej ich filmów na kanale .