Skończył 93 lata i zobaczył, ile osób złożyło mu życzenia na Facebooku. Ta reakcja jest WSPANIAŁA

''Jezus Maria! Daj spokój!''

Spodobało Ci się?

Pan Antoni Huczyński, czyli słynny już "dziarski dziadek" , skończył niedawno 93-lata. Pan Antoni podbił serca tysięcy fanów, z którymi dzieli się swoimi sposobami ''na zachowanie zdrowia i szczęścia niezależnie od wieku''. Wielu z nich z okazji urodzin złożyło mu życzenia na jego profilu na Facebooku . Jubilat nie spodziewał się jednak, że będzie ich TAK WIELU . Zobaczcie tylko, jak zareagował, kiedy wnuk pokazał mu, co się tam nawyprawiało. Po prostu ujmujące!

 

Musicie przyznać, że pan Antoni jest w świetnej formie. Jesteście ciekawi, jak to robi? Możecie o tym przeczytać w jego książce "Mój sposób na długowieczność" , albo posłuchać na kanale na stronie YouTube.com. A na pewno jest czego, bo świetnej formy, zdrowia i humoru możemy pozazdrościć mu wszyscy!

Pan Antoni przeżył wojnę i okupację, był również żołnierzem Armii Krajowej. Od lat konsekwentnie o siebie dba ze świetnym, jak widać, skutkiem. Codziennie gimnastykuje się przez 3 godziny dziennie, najchętniej w lesie. Jak sam twierdzi, ma tyle energii, że to najlepszy sposób, żeby znaleźć dla niej ujście. Oprócz tego bierze lodowate prysznice, w zimie naciera się śniegiem i przestrzega specjalnej diety. Wszyscy możemy tylko brać z niego przykład.

Panie Antoni, życzymy więcej niż 100 lat!

Podobno mamy tyle lat, na ile si czujemy. Wiesz, ile masz tak naprawdę?