W ''Jaka to melodia'' znaleźli niekwestionowanego mistrza drugiego planu. Zobaczcie tylko, co robi!

Chociaż to Robert Janowski prowadził program, a gościnnie wystąpił zespół Weekend, z całą pewnością to nie oni byli prawdziwymi gwiazdami odcinka.

Spodobało Ci się?

W ostatnim odcinku programu ''Jaka to melodia'' , którego gwiazdą był zespół Weekend, absolutnie żadna z licznych atrakcji nie była zaćmić prawdziwego ''mistrza drugiego planu''. Niepozornie wyglądający chłopak po prostu zagarnął cały program dla siebie. Tylko na niego spójrzcie! Siedzi po prawej stronie, za Robertem Janowskim. Ta mimika, ta ekspresja - coś niebywałego! Trudno od niego oderwać wzrok:

 

Magnetyzująca osobowość, niewątpliwie. Ale to, co widzieliście, to ciągle mało. Zobaczcie, co się dzieje, kiedy występuje zespół Weekend. Zwłaszcza w 0:07 i 0:50:

 

Wróżymy temu panu karierę. Przebił wszystko inne, a przecież trochę tego tam jest! Program ''Jaka to melodia'' od lat cieszy się nie gasnącą popularnością wśród telewidzów. Nic dziwnego, dzieje się tam naprawdę dużo. Uczestnicy wykazują się swoją biegłością rozległego repertuaru muzycznego, prowadzący Robert Janowski śpiewa największe przeboje, a razem z nim zaproszeni goście. I jeszcze występują tam tancerze. To prawdziwa orgia zmysłów dla melomanów. A do tego nasz bohater - czego chcieć więcej?!

Teleturnieje mają swój urok. Pamiętasz jeszcze, gdzie można było usłyszeć te kwestie?