Mówią, że ta kobieta widziała przyszłość. Zobacz, co przepowiada na 2016 rok!

Przewidziała zamach na World Trade Center i powstanie Państwa Islamskiego. Zobaczcie, co według niej wydarzy się w 2016 roku.

Spodobało Ci się?

Wangelia Pandewa Dimitrowa urodziła się w Bułgarii w 1911 roku i wiodła normalne życie do 12 roku życia, gdy, jak głosi opowieść, straciła wzrok podczas wielkiej burzy. Jej rodzice znaleźli ją kilka dni później, z niewidzącymi oczami zalepionymi grubą warstwą kurzu.

Niezwykle.plNiezwykle.pl Wikipedia Commons Wikipedia Commons

Później powiedziała, że właśnie wtedy pierwszy raz doznała wizji i uwierzyła, że posiadła dar leczenia i przewidywania przyszłości. Szybko stała się znana jako Baba Wanga i zebrała liczną grupę własnych "wyznawców". W czasie II wojny światowej została nawet odwiedzona przez bułgarskiego cara Borysa III i doradzała wpływowym bułgarskim politykom.

W ciągu 50 lat wygłosiła setki przepowiedni, z których wiele się sprawdziło. Najsłynniejsze z nich dotyczyły m.in. globalnego ocieplenia, wielkiego tsunami z 2004 roku, ataku na World Trade Center ("Groza! Amerykanie upadną, gdy zaatakują ich stalowe ptaki") i powstanie Państwa Islamskiego.

Co przepowiada na 2016 rok? Według niej po Baracku Obamie nie będzie już kolejnych prezydentów USA, a w Europie... wybuchnie wojna nuklearna.

No cóż, mamy nadzieję, że te wróżby się nie spełnią. A Wy wierzycie w przepowiadanie przyszłości?

Uda nam się zgadnąć w 7 pytaniach, czy jesteś bardziej typem ''kociarza'' czy ''psiarza''?