Ta kobieta straciła dziecko. Po 10 dniach lekarze dokonują SZOKUJĄCEGO odkrycia

Niesamowite.

Spodobało Ci się?

W ubiegłym roku Michelle i jej mąż otrzymali radosną nowinę. Michelle od sześciu tygodni była w trzeciej ciąży. Oczekiwała na kolejne maleństwo w swojej rodzinie. Niestety pewnego wieczora poczuła ostry ból w dole brzucha, wkrótce pojawiło się też krwawienie.

Jak najszybciej udała się do lekarza. Obawiała się, że z jej dzieckiem dzieje się coś złego. W szpitalu okazało się, że miała rację-poroniła. Była zdruzgotana, ale musiała poddać się leczeniu, by nie zaszkodzić swojemu zdrowiu. Musiała myśleć też o dzieciach, które czekały na nią w domu. Dostała odpowiednie leki, które miały oczyścić jej organizm z pozostałych po ciąży tkanek.

Niezwykle.plNiezwykle.pl Niezwykle.pl

Nazajutrz wróciła do domu, po 10 dniach miała zgłosić się na badania kontrolne. Kolejna wizyta przyniosła niepokojące informacje. W jej organizmie pozostało zbyt dużo skrzepów, które mogą być niebezpieczne i należało usunąć je chirurgicznie. Kiedy lekarze przymierzali się do zabiegu, wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał. Odkryli, że... Michelle wciąż jest w ciąży!

Okazało się, że wbrew wcześniejszym diagnozom, kobieta była w ciąży bliźniaczej. Jedno z jej dzieci umarło, drugie przeżyło. Nie poddało się nawet, kiedy Michelle zażyła zalecaną przez lekarzy dawkę silnych leków. Nikt nie potrafił tego wytłumaczyć.

Po 7 miesiącach na świat przyszła dzielna córeczka Michelle. Rozwija się zdrowo ku uciesze rodziców. Jej przypadek wciąż pozostaje zagadką, ale co najważniejsze, zagadką ze szczęśliwym zakończeniem.

Klika dni temu na profilu Michelle pojawiły się kolejne zdjęcia jej maleństw, tym razem jej rodzina powiększyła się o bliźniaki.

Dobra zabawa nie zależy od wieku. Ale myślisz, że pamiętasz zasady tych dzieciecych zabaw?