TO zdjęcie zniszczyło życie tej kobiety. Przyjrzyjcie się dzieciom. SZOKUJĄCE! ! !

Niesamowita historia.

Spodobało Ci się?

Jeszcze kilka lat temu młoda Heidi Yeh była u progu swojej kariery jako modelka. Odnosiła pierwsze sukcesy, dostała kontrakt w agencji reklamowej i agencji modelek. Wydawało się, że wszystko układa się po jej myśli, aż do tej feralnej sesji zdjęciowej.

Niezwykle.plNiezwykle.pl YouTube/VIDEO HEBOH!! YouTube/VIDEO HEBOH!!

Zaproponowano jej udział w reklamie klinki kosmetycznej, zastrzegając jednak, że sesja zdjęciowa będzie wykorzystana jedynie w formie drukowanej, czyli na plakatach i ulotkach. Nikt nie podejrzewał, że jedno źle wykorzystane zdjęcie może zniszczyć jej życie.

Niezwykle.plNiezwykle.pl YouTube/VIDEO HEBOH!! YouTube/VIDEO HEBOH!!

Niestety, zdjęcia zaczęły być wykorzystywane w kampanii internetowej, pojawiały się różne ich przeróbki. Na jednym z publikowanych zdjęć widać Heidi z "rodziną". Nie są to jej prawdziwi krewni. Na fotografii widać jej męża i trójkę dzieci. Internauci zwrócili uwagę, że żadne z nich nie jest podobne do rodziców, bo... są niezbyt urodziwe . Zdjęcie rozprzestrzeniało się jako niezbyt wybredny żart, aż w końcu ktoś dopisał do niego historię.

Niezwykle.plNiezwykle.pl YouTube/VIDEO HEBOH!!

Jeden z tabloidów opublikował wymyśloną historię, w której mąż Heidi ze zdjęcia rozwodzi się z nią i wytacza jej proces w sądzie przez to, że urodziła mu brzydkie dzieci. Sugerowano, że w młodości przeszła operację plastyczną, która uczyniła z niej piękną kobietę, a swoje geny przekazała dzieciom.

Niezwykle.plNiezwykle.pl YouTube/VIDEO HEBOH!! YouTube/VIDEO HEBOH!!

Nieprawdziwa historia rozprzestrzeniła się bardzo szybko, niszcząc dziewczynie życie. Jako jej bohaterka przestała otrzymywać oferty pracy, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej wizerunek zaczął być wykorzystywany w różnych celach. Również w życiu prywatnym zaczęła mieć poważne problemy. Mówiono, że przeszła wiele operacji plastycznych i oszukała swojego męża przed ślubem.

Niezwykle.plNiezwykle.pl YouTube/VIDEO HEBOH!! YouTube/VIDEO HEBOH!!

Zdesperowana dziewczyna zwołała konferencję prasową na której zdementowała wszystkie plotki i prosiła, by jej wizerunek przestał być wykorzystywany w ten sposób. Złamanie umowy przez agencję reklamową i klinikę trafiło do sądu. Z pewnością Heidi otrzyma zadośćuczynienie, jednak nic nie wynagrodzi jej strat moralnych, jakie poniosła.

 

Pewnych rzeczy nie da się przeoczyć, ale czasem wzrok płata nam figle. Sprawdź swoją spostrzegawczość: