To była wpadka Beaty Szydło na konferencji prasowej z Angelą Merkel? Wszyscy się zaśmiali

W trakcie wspólnej konferencji prasowej Angeli Merkel i Beaty Szydło doszło do sytuacji, która wyjątkowo urzekła wydawców niemieckiego programu ''Heute-show''. A wszystko przez tłumaczenie dla Beaty Szydło!

Spodobało Ci się?

Niemiecki program telewizyjny ''Heute-show'' nadał fragment z konferencji prasowej polskiej premier i niemieckiej kanclerz, w którym widać jak wszyscy się śmieją po słowach Angeli Merkel. I choć zebrani na konferencji ludzie byli rozbawienie, dopiero wydanie programu sprawiło, że wszyscy usłyszeli o tym zajściu.

A co takiego się stało? Kiedy w obecności zebranych dziennikarzy Angela Merkel zwróciła się do Beaty Szydło w języku niemieckim, ta akurat prawdopodobnie sprawdzała, czy działa jej teleport, za pomocą którego słyszała tłumaczenie słów kanclerz. W efekcie, kiedy padło jej imię, nie zareagowała na nie, a wyglądała jakby była nieobecna duchem, bo przeglądała swój telefon. Zebrani na miejscu ludzie nie mogli ukryć rozbawienia:

 

Jak widać ów ''żart'' miał charakter sytuacyjny i był efektem niefortunnego zbiegu okoliczności. O żadnej wpadce raczej mowy być nie może.

Podobał się wam artykuł? Mamy dla was więcej! Sprawdźcie swoją spostrzegawczość w naszym quizie: