Pokazuje pawianowi sztuczkę ze znikającą kartą. Reakcja małpki nie mogła być lepsza!

Karta najpierw znika, potem pojawia się znowu. Pawian jest tym zafascynowany!

Spodobało Ci się?

O takiej publiczności, jak ten sympatyczny pawian marzy chyba każdy iluzjonista. Nie tylko patrzy ze skupieniem na to, co robi dla niego magik, ale też reaguje niezwykle żywiołowo. Sztuczka niby jest prosta - to tylko znikająca i pojawiająca się znowu karta, ale po reakcji małpki można by wnioskować, że to najwybitniejszy numer stulecia:

 

Nic dziwnego, że pawian docenił sztuczkę. Ta scenka została nagrana w zoo, co oznacza, że małpka ma ograniczone możliwości ruchu i przebywa cały czas w tym samym miejscu, podczas gdy na wolności pawiany spędzają dzień dosyć aktywnie i wędrują w poszukiwaniu pożywienia.

Dziennie potrafią przejść nawet 9 km. A zaczynają dzień wcześnie - pomiędzy 7, a 8 rano, po to żeby dorosłe osobniki mogły wyiskać sobie futerka, a maluchy się razem pobawić. Następnie wyruszają na poszukiwania jedzenia, w czym robią sobie przerwę w największy upał. Do swoich legowisk wracają około 18.00. Monotonia życia na wybiegu w zoo musi dawać im w kość. Mogą też dożyć nawet 45 lat - pewnie dlatego doceniają każdą rozrywkę!

Nie pracowaliście nigdy w korpo? W takim razie nie rozwiążecie tego quizu.

Co to jest "to do list"? Przekonaj się! Rozwiąż QUIZ