18-latka w ciąży idzie do lekarza. Kiedy robi USG, wszyscy są w szoku!

Cheyanne była przekonana o tym, że jest w ciąży z drugim dzieckiem.

Spodobało Ci się?

18-letnia Cheyanne była przekonana o tym, że jest w ciąży z drugim dzieckiem. w 17. tygodniu ciąży udała się na rutynowe badanie USG.

Gdy lekarz przeprowadzał badanie, uznał, że musi użyć innego urządzenia i wysłał ją do drugiego gabinetu zabiegowego. Kiedy po ponownym badaniu prezdstawił jej wyniki badania, Cheyanne nie mogła uwierzyć w to, co jej powiedział. Okazało się, że nie była w ciąży z jednym dzieckiem. Ani nawet z dwójką. Na świat miały przyjść czworaczki!

Cheyanne była tak bardzo zaskoczona nowiną, że poprosiła lekarza o powtórzenie badania. Kolejne USG nie pozostawiało wątpliwości, to były czworaczki. Jak się okazuje, to bardzo rzadki przypadek. Najczęściej w ciąże wielorakie zachodzą kobiety, które biorą leki na płodność. Ale nie w tym przypadku - wszystko dokonało się siłami natury!

Nic dziwnego, że Cheyanne jest nieco zmartwiona - takie ciązę są przecież zagrożone. Ma jednak nadzieję, że uda jej się przejść przez ciążę i poród bez większych problemów - ostatecznie jest jeszcze młoda. W dodatku swoją pomoc zaofiarowała cała rodzina. My życzymy jej dużo sił i zdrowia. Oraz cierpliwości, bo z pewnością będzie jej potrzebować przy takiej gromadce maluchów!

WNEM TV 5