Po śmierci córki, tata sprząta jej pokój. Zdejmuje lustro i nie może uwierzyć własnym oczom

Athena zachorowała, kiedy miała 12 lat...

Spodobało Ci się?

Historia tej dziewczyny bardzo nas poruszyła. Athena miała 12 lat, kiedy w jej życiu wydarzyło się coś strasznego. Radosna, zdolna i pomocna nastolatka została okrutnie doświadczona przez los. Tuż przed Bożym Narodzeniem zauważyła dziwną wypukłość na swojej głowie.

Na początku zignorowała to, nic ją nie bolało, nie przypuszczała, że może to być coś tak strasznego. Kiedy pewnego dnia zasłabła, zabrano ją do lekarza. Okazało się, że ma raka kości. Konieczna była natychmiastowa operacja. Udała się, ale dziewczynka potrzebowała jeszcze chemioterapii. Athena nie poddawała się, choć bardzo cierpiała. Niestety, niedługo po swoich urodzinach zmarła.

Dla rodziny był to niewyobrażalny cios. Każdy z nich próbował radzić sobie z tym najlepiej jak potrafił. Tata Atheny postanowił uprzątnąć jej pokój. Kiedy podczas porządków zdjął ze ściany lustro, nie mógł uwierzyć w to co widzi.

Był to list pożegnalny dziewczynki. Rodzice nie mogli zrozumieć, kiedy dziewczynka znalazła tyle sił, by go napisać. Był długi i pełen pięknych, mądrych słów o szczęściu, miłości i życiu. Dla rodziców to była wyjątkowa chwila. Czuli, jakby córeczka była cały czas przy nich.