To absolutnie praca marzeń. Niestety. Trzeba spełniać jeden ciężki warunek

Wpadlibyście na pomysł, że można zawodowo przytulać małego wombata? Na malowniczej Wyspie Flindresa prowadzona jest właśnie rekrutacja na stanowisko ''przytulacza''.

Spodobało Ci się?

Wyspa położona ok. 20 km od wybrzeży Tasmanii jest mieszkaniem wombata Dereka. To właśnie on potrzebuje dodatkowego przytulania. Zwierzątko zostało zupełnie samo na świecie, po tym, jak jego mamę potrącił samochód. Podczas wypadku maluch znajdował się w jej torbie. Gdy został odnaleziony, ważył zaledwie 700 gramów.

Obecnie Derek jest pod opieką Kate. To ona zajmuje się wombatami na Wyspie Flindersa. Fotograf Sean Scott często fotografuje i filmuje tamtejsze zwierzęta. Nagrał też film, w którym Derek spaceruje po plaży. Wideo podbiło serca internautów i sprawiło, że zakochali się w małym torbaczu.

Dla wszystkich jego wiernych fanów, a także tych, którzy dopiero poznali zwierzątko, zorganizowano konkurs, którego zwycięzca na 3 dni zostanie ''przytulaczem'' Dereka. A do tego wszystkiego będzie mógł zwiedzać z nim baśniowo piękną wyspę wraz z osobą towarzyszącą. Wszystkie koszty pokrywają organizatorzy. To się nazywa prawdziwa praca marzeń!

Kwestionariusze można przesyłać do 16 kwietnia. W zgłoszeniu trzeba opowiedzieć, dlaczego uważasz się za najlepszego kandydata. Opisując swoje zalety, musisz się zmieścić w 25 słowach.

 

25 Mar, 2016 o 3:53 PDT

Jest tylko jedna poważna przeszkoda na drodze do poznania Dereka. Zgłaszenia mogą wysyłać tylko pełnoletni obywatele Australii.

W obliczu tego słodkiego pyszczka, zmiana obywatelstwa staje się szalenie kusząca.