Malutki Leo po raz pierwszy w życiu zobaczył swoją mamę. Jego radość jest rozbrajająca!

Mały Leopold ma 4 miesiące i cierpi na genetyczną chorobę. Właśnie przez nią do tej pory nie widział nigdy wyraźnie twarzy ani swojej mamy, ani swojego taty. Aż do tej pory!

Spodobało Ci się?

4-miesięczny Leopold Wilbur Reppond dostał właśnie okulary. Dzięki nim zobaczył swoją mamę wyraźnie po raz pierwszy w życiu. Jego reakcja chwyta za serce! Choć na samym początku maluch nie do końca wiedział, co się dzieje, to kiedy tylko usłyszał głos ukochanej mamy, jego buzię przyozdobił uśmiech, który stopiłby lodowiec!

Leo cierpi na dziedziczną chorobę - albinizm oczny . W praktyce oznacza to, że choroba nie tylko powoduje, że skóra i włosy chłopczyka są pozbawione pigmentu, ale też wpływa na jego wzrok.

Chłopiec do tej pory nie wiedział, jak wyglądają jego najbliżsi. Choć codziennie się przytulali, to tak naprawdę znał tylko ich głosy.

Żeby to zmienić, David i  Erin - rodzice chłopca - znaleźli dla niego specjalne okulary na gumce produkowane przez firmę Miraflex z USA. Dzięki temu maluch może je nosić bez obawy, że spadną albo zrobią mu krzywdę.

Rodzice postanowili, że zaproszą całą swoją rodzinę, tak by wszyscy mogli zobaczyć razem jego pierwsze ''ostre'' spojrzenie. To był naprawdę wzruszający moment!  Mama nałożyła swojemu synkowi okulary, a tata wszystko kręcił! Jak powiedział dziennikarzom Dailymail , miał poważne kłopoty z tym, żeby utrzymać kamerę w rękach, tak bardzo był wzruszony. Wcale się nie dziwimy!

Mały Leo widzi mamęMały Leo widzi mamę fot. via dailymail.co.uk / kadr fot. via dailymail.co.uk / kadr

Ten obrazek to dzieło dziecka czy artysty? [QUIZ]

Mały Leo widzi mamęcytwombly.info Sprawdź! Rozwiąż QUIZ