San Francisco? Nie, to most w Polsce. Zgadniecie, gdzie?

W pierwszym momencie możecie pomyśleć, że osnuty mgłą most jest częścią panoramy takiego miasta jak San Francisco. Prawda jest jednak inna

Spodobało Ci się?

Rzeszowskie kamery filmują kilka charakterystycznych punktów miasta. Wszyscy zainteresowani mogą na żywo oglądać zmiany zachodzące na nagraniach. Z obrazów powstają piękne filmy, takie jak ten z panoramą Mostu Północnego.

Ujęcia ukazujące most im. Tadeusza Mazowieckiego robią niezwykłe wrażenie. Nocą rozświetlony obiekt odcina się na tle pogrążonego we śnie miasta. Nadchodzący powoli poranek, przynosi ze sobą mgłę, która uruchamia naszą wyobraźnię.

Wschód słońca w takiej aranżacji sprawia, że trudno uwierzyć, iż oglądamy nagrania z kamer miejskich.

 

Pomysł na projekt kamery-rzeszów.pl powstał 3 lata temu, kiedy to firma, która zajmuje się transmisjami online oraz produkcją video, założyła pierwszą kamerę pokazującą budowę skateparku w Rzeszowie. Następnym krokiem było rozwinięcie całej platformy, na której zainteresowani mogą śledzić za darmo, bez reklam i logowania widoki z kamer.

A widoki są oszałamiające i pokazują nam piękno Rzeszowa. Uświadamiają także, że każde miasto skrywa w sobie tajemnicę, którą wystarczy odkryć.

Jak dobrze znasz mapę Polski? Może być trudniej niż myślisz [QUIZ MIEJSKI]

Jakie to miasto? Sprawdź! Rozwiąż QUIZ