Na plecach, czy na brzuchu? To, jak śpisz, pokazuje, jaką masz osobowość

Sen ukrywa więcej tajemnic, niż myślicie!

Czy pozycja, w jakiej śpimy, może zdradzać cechy naszej osobowości? Na pierwszy rzut oka wydaje się to dość nieprawdopodobne.

Natrafiliśmy jednak ostatnio na krótki artykuł, w którym przedstawione są jedne z najbardziej popularnych pozycji do spania wraz z proponowaną interpretacją konkretnych cech naszej osobowości:

1. Pozycja embrionalna

Osoby śpiące w ten sposób często odczuwają potrzebę bycia ochranianymi. Oczekują też więcej zrozumienia i współczucia. Układając się w pozycji embrionalnej próbujesz odciąć się od świata.

2. Leżąc na boku ze złączonymi kolanami

Jeśli śpisz właśnie w ten sposób to najprawdopodobniej jesteś bardzo spokojną i wiarygodną dla innych osobą. Patrzysz śmiało w przyszłość, sprawnie dostosowujesz się do zmieniających się warunków  i nie jest łatwo cię obrazić.

via GIPHY

3. Leżąc na brzuchu

Jesteś w gorącej wodzie kompany. Nie czekasz na polecenia innych i najczęściej sam przejmujesz inicjatywę. Potrafisz też zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym, czego zazdroszczą ci inni. Nie jesteś fanem niespodzianek, wolisz mieć wszystko zaplanowane z wyprzedzeniem.

4. Leżąc na plecach

Emanuje od ciebie pozytywna energia. Po prostu kochasz życie i lubisz być w centrum uwagi. Cenisz sobie dobre towarzystwo i czas spędzony z przyjaciółmi. Pracujesz bardzo wytrwale i czasami bywasz naprawdę uparty.

via GIPHY

5. Leżąc na plecach, ze złączonymi nogami i rękoma przy ciele

Jesteś dojrzałą osobą, która potrafi trzymać nerwy na wodzy i radzi sobie z trudnymi problemami. Wiesz, czego oczekujesz od życia. Wymagasz od siebie więcej niż od innych i dzięki temu potrafisz osiągać postawione przed sobą cele.

6. Leżąc na boku, z jedną uniesioną nogą

Jesteś raczej nieprzewidywalną osobą. Miewasz problemy z podejmowaniem decyzji, a twój nastrój jest bardzo zmienny. Mimo to, zarówno w pracy jak i życiu prywatnym, preferujesz stabilność i spokój.

via GIPHY

Takie interpretacje często przypominają jednak wróżenie z fusów. Niemniej może u was się sprawdziło. Zgadzacie się z tymi opisami?

Zobacz wideo