Zdjęciami mamy w ciąży z pięcioraczkami zachwycił się cały świat. A jak maluchy wyglądają teraz?

Życie mamy i dzieci było zagrożone przez całą ciążę. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze!

Kim Tucci z Australii ma 26 lat i urodziła pięcioraczki. Takie ciąże zdarzają się raz na 55 milionów przypadków. Kiedy postanowiła zrobić sobie ''ciążową'' sesję zdjęciową na plaży, zelektryzowała ona tysiące ludzi na całym świecie. Wykonała ją fotograf Erin Elizabeth.

Ciąża była dla Kim bardzo niebezpieczna i wyczerpująca. Do tego stopnia, że lekarze proponowali jej na samym początku zachowanie tylko dwójki dzieci, tak by miały jak najlepsze szanse na przeżycie i rozwój. Kim jednak zdecydowała, że urodzi całą piątkę. Przebieg tej niezwykłej ciąży opisywała na swoim profilu na Facebooku Surprised by Five.

Kim i jej mąż mieli już dwie córki, kiedy zdecydowali się na trzecie dziecko - liczyli na synka. I faktycznie, wśród pięcioraczków jest jeden chłopiec. Do starszych sióstr dołączyli Keith, Ali, Penelope, Tiffany i Beatrix.

Mama zabrała dzieci na sesję do tej samej fotograf, której zdjęcie przysporzyło im sławy jeszcze przed narodzinami! Tak cała piątka wygląda razem:

Dzieci i mama są zupełnie zdrowe. Jak podaje BBC, przy samym cesarskim cięciu było obecnych aż 50 lekarzy i pielęgniarek.

Zobacz wideo