Uratowali szczeniaczka uzależnionego od heroiny. Tak wyglądało ich ponowne spotkanie - WZRUSZAJĄCE

Kiedy policjanci odbili zwierzaka z rąk handlarzy narkotyków w jego krwi znaleziono ślady nikotyny, heroiny i metamfetaminy.

Spodobało Ci się?

Kiedy piesek Bubba trafił pod opiekę stróżów prawa, miał około 2-3 miesięcy i był uzależniony od narkotyków. Szczeniak przeszedł odwyk w trakcie ostatnich 2 miesięcy i niedawno spotkał się ponownie z człowiekiem, któremu zawdzięcza tak wiele. Tylko spójrzcie, jak pociesznie biega i radośnie się bawi z funkcjonariusze Laurichem, który jako jeden z pierwszych zauważył, że zwierzątku potrzebna jest pomoc:

Policjanci znaleźli Bubbę 22 marca tego roku w trakcie nalotu na motelowy pokój handlarzy narkotyków w Tustin w Kalifornii. Zwierzątko zachowywało się podejrzanie, więc zrobiono mu badanie krwi. Wykryto w niej ślady nikotyny, heroiny i metamfetaminy.

Pies trafił pod opiekę Orange County Animal Care. Tam przechodzi ''odwyk'' i na szczęście bardzo dobrze reaguje na leczenie. Kiedy zostanie całkowicie wyleczony, trafi do adopcji. Już teraz ten około 5-miesięczny szczeniak cieszy się dużą popularnością. Bardzo wielu ludzi chce go przygarnąć, co nie dziwi zważywszy na to, jak głośno było o jego smutnej historii.

Pierwszy właściciel Bubby, 40-letni Joshua West został aresztowany i zostaną mu postawione zarzuty za znęcanie się nad zwierzętami.

Zobacz wideo