Ma 23 lata i ponad 130 kilogramów. Poznajcie Stefana! Niedźwiadka, którego adoptowała para w Rosji

''Ktoś spał w moim łóżeczku'' nabiera zupełnie nowego znaczenia!

Spodobało Ci się?

Myśliwi znaleźli go w lesie, gdy miał zaledwie 3 miesiące. Opuszczony przez mamę, był w bardzo złym stanie. Ale na szczęście trafił w dobre ręce.

Jurij i Swietłana Panteleenko od razu pokochali małego niedźwiadka. Choć nam trudno sobie wyobrazić dzielenie stołu z tak nietypowym gościem jak Stefan, dla tego małżeństwa z Rosji takie posiłki to codzienność.

Udało im się go udomowić na tyle, żeby towarzyszył im np. przy oglądaniu telewizji bądź pomagał przy podlewaniu kwiatków! Czasami zachowuje się jak pies lub kot, który po prostu chce się poprzytulać i zostać pogłaskanym.

Swietłana mówi Daily Mail o swoim podopiecznym w samych superlatywach:

On uwielbia ludzi i jest naprawdę towarzyskim niedźwiadkiem. Pomimo tego, co ludzie mogą sobie myśleć, nie jest wcale agresywny. Nigdy nie zostaliśmy przez niego ugryzieni!

Jak wygląda zatem dzień ze Stefanem? Naszym zdaniem bardzo intensywnie!

View post on imgur.com

Nie dostał co prawda powołania na Euro 2016 we Francji, ale dla niego liczy się przede wszystkim dobra zabawa.

View post on imgur.com

Po psotach i harcach na świeżym powietrzu, czas na małe co nieco! Dziennie potrafi zjeść około 25 kilogramów różnych ryb i warzyw.

View post on imgur.com

Pod koniec dnia, Stefan zawsze znajduje też czas na lekturę i odrobinę czułości.

View post on imgur.com

Więcej zdjęć Stefana możecie zobaczyć na stronie poświęconej temu sympatycznemu futrzakowi. A teraz zobaczcie ten krótki film, poświęcony w całości naszemu bohaterowi:

 
Zobacz wideo