Siostra tragicznie zmarłego młodego sportowca śpiewa przejmujący utwór ku jego pamięci

"Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego Bóg odebrał nam naszego Krystiana".

Spodobało Ci się?

Do tragicznego wypadku z udziałem 18-letniego Krystiana Rempały doszło 23 maja podczas meczu ekstraligi pomiędzy zespołami ROW Rybnik - Unia Tarnów . Zawody przerwano, a Krystiana odwieziono do szpitala gdzie zmarł jednak 28 maja.

Jego śmierć była ogromnym ciosem nie tylko dla rodziny, ale też dla wszystkich fanów tego sportu.

Strata kogoś najbliższego bardzo boli. Trudno to opisać słowami obcej osoby, dlatego oddajemy głos Martynie - siostrze zmarłego Krystiana. Dziewczyna nagrała cover Whitney Houston i opublikowała na swoim kanale na YouTube , a w opisie filmu zawarła następujące słowa:

One Moment In Time w moim wykonaniu dedykuję mojemu kochanemu bratu Krystianowi, który uległ strasznemu wypadkowi na torze w Row Rybnik. Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego Bóg odebrał nam naszego Krystiana. To był taki dobry chłopak, nigdy nie stwarzał rodzicom żadnych problemów, był grzeczny skupiony na sporcie, który kochał. Był taki pracowity, ambitny stale podwyższał sobie poprzeczkę, chciał się ciągle doskonalić.

Piękne i prawdziwe słowa, ale pod koniec wpisu Martyny nie mogliśmy już powstrzymać łez:

Jeśli brakuję wam mojego brata, udostępniajcie tę piosenkę ku jego pamięci... Krystian na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Nigdy nie przestaniemy Cię kochać. Dla nas zawsze byłeś mistrzem!