'Bum tarararara Euro nadal trwa' - przed wami 'Pazdan boy'. Posłuchasz raz i nie przestaniesz śpiewać

Polecamy słuchać z podglądem na słowa. Warto!

Spodobało Ci się?

Oto nowy rozdział w historii kibicowskich przyśpiewek. Zapomnijcie o ''Kokoko Euro spoko''. Od tej pory już nic nie będzie takie samo. Wzorowana na klasycznym utworze disco polo ''Tarzan boy'', piosenka ''Pazdan boy'' po prostu zmiata konkurencję. Nie ma co gadać, to po prostu trzeba usłyszeć.

 

Jej twórca, czyli  ''Nieznany kibic'' uczciwie ostrzega, że nie ma najlepszego głosu, ale ma być po prostu śmiesznie. I jest. Posłuchajcie sami. A tutaj zawczasu umieszczamy tekst:

Szczesny sie polamal, Fabian 0 z tyłu nikt nie mowi nic Piszczek tam na prawej, biega w te i we wte, niczym na polu dzik No a obok nasz gladiator, każdy dobrze wie to Glik a na lewej jak z nut nam gra, Artur Jędrzejczyk Bum tarararara Euro nadal trwa kogo chcesz dziewczyno ja wiem-Pazdana Niemcy,Ukraina, nikt nas nie zatrzyma Bójcie, bójcie się Pazdana o o Kuba lubi strzelać wrogom, oszczędzać go na finał, Niemcy - dopadniemy was Krycha z Mąką wymiatają, środek nam trzymają Taki pogba - różnica dwóch klas Na lewej szaleje Grosik, Milik o podanie prosi Lewy dostaje na pustaka, Polska mistrzem mada fakaaa Bum tarararara Euro nadal trwa kogo chcesz dziewczyno ja wiem-Pazdana Niemcy,Ukraina, nikt nas nie zatrzyma Bójcie, bójcie się Pazdana o o Na lewej szaleje Grosik, Milik o podanie prosi Lewy dostaje na pustaka, Polska mistrzem mada fakaaa Bum tarararara Euro nadal trwa kogo chcesz dziewczyno ja wiem-Pazdana Niemcy,Ukraina, nikt nas nie zatrzyma Bójcie, bójcie się Pazdana o o

Kiedy to usłyszeliśmy po raz pierwszy, trudno nam było powstrzymać łzy. Poważnie.

Trudno się zdecydować który cytat jest tu najlepszy, ale musimy przyznać, że o podium walczą wdzięczne porównanie ''Piszczek....niczym na polu dzik '' i proste, ale jakże wpadające do ucha ''Bum tarararara Euro nadal trwa''.

Gdyby ktoś nie pamiętał, to tu jest pierwowzór piosenki:

 

Ale tak naprawdę wiemy, że chcecie posłuchać ''Bójcie się Pazdana'' jeszcze raz. Proszę:

 

Sami przyznacie, że przeróbka przebiła oryginał!

Zobacz wideo