Tańczył całkiem nagi na platformie w centrum Manhattanu. A potem skoczył z kilku metrów w dół

21-letni mężczyzna wszedł na platformę i paradował nago na Times Square, jednym z symboli Nowego Jorku. A potem skoczył z wysokości kilku metrów w dół

Całkowicie nagi młody mężczyzna wszedł na platformę znajdującą się 5 metrów nad Times Square na Manhattanie. Tańczył, posyłał buziaki przechodniom. Deklarował, że kocha swoją matkę i że jest prawiczkiem. Zwracał się też do kandydata w najbliższych wyborach prezydenckich w USA. "Donaldzie Trump, gdzie jesteś?" - pytał. Wołał, że chce się z nim spotkać.

Pozował wiele razy

Golas to 21-letni model Krit McClean, nowojorczyk urodzony w Tajlandii. Jego zdjęcia pojawiały się w magazynach modowych, występował też na pokazach znanych kreatorów, m.in. Dolce & Gabbana.

Na platformie wkrótce pojawili się  policjanci i  próbowali przekonać mężczyznę, żeby zszedł na dół. Ten jednak prowokował ich swoimi gestami i dalej paradował, a na Times Square ruch niemal zamarł.

Rozpędził się i skoczył

Policjanci rozłożyli pod platformą skokochron. W pewnym momencie mężczyzna rozpędził się i skoczył w dół. Niestety, upadł na chodnik, nie trafił na skokochron. Trafił natomiast do szpitala, gdzie zostanie poddany obserwacji psychiatrycznej, tym razem chyba w ubraniu.