Obydwoje urodzili się Głusi. Teraz Julia uczy go języka migowego

Małą Julię i jej przyjaciela Waltera łączy wyjątkowa więź. Obydwoje od urodzenia nie słyszą.

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że Walter jest najlepszym przyjacielem Julii. Mieszkają razem w Passadenie w Kaliforni i spędzają razem całe dnie. Walter pomaga swojej pani odrabiać lekcje, a ona... uczy go języka migowego! Piesek reaguje już na komendy ''siad'', ''woda'' i ''jedzenie''.

Historia Waltera nie zaczęła się najlepiej. Kiedy miał 6 tygodni, on i jego rodzeństwo zostali porzuceni w grudniu 2015 roku. Szczeniak w dodatku od urodzenia nie słyszy.

Szczęśliwie ktoś wypatrzył zwierzaki i zabrał je do schroniska. Pracownicy umieścili jego zdjęcie na Facebooku i tam zobaczyła go mama Julii. Od razu wiedziała, że jest stworzony by zostać częścią jej rodziny.

Jak sama powiedziała, chwila kiedy pierwszy raz spotkała pieska, bardzo jej przypominał moment, kiedy pierwszy raz wzięła na ręce swoją córkę:

''Kiedy pierwszy raz trzymałam Julię w ramionach, powąchała moją szyję, bo przecież nie mogła usłyszeć mojego głosu. I kiedy pierwszy raz trzymałam Waltera, wyglądało to tak samo. Pamiętam, że na nigo spojrzałam i wiedziałam, że musi z nami zamieszkać. Ona i on są tacy sami''.

O ich niezwykłej przyjaźni zrobiło się głośno, kiedy na profilu organziacji Pasadena Humane Society and SCPCA pojawił się film o nich współtworzony przez grupę 1620 Media. Przedstawicielka organizacji Jamie Holeman ma nadzieję, że będzie wszystkim przypominał, że ''na wszystkich czeka gdzieś ktoś wyjątkowy''.

A TERAZ ZOBACZ: