18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Pies poświęcił swoje życie, aby obronić 8-osobową rodzinę przed jadowitymi kobrami

Doberman poświęcił życie, żeby uratować swoją rodzinę przed czterema śmiertelnie niebezpiecznymi kobrami górskimi.

Pies strzegł domu, kiedy zauważył cztery węże, które próbowały dostać się do wnętrza. Zwierzę zaczęło z nimi zaciekle walczyć. W środku bowiem znajdowała się ośmioosobowa rodzina. Doberman mieszkał razem z nimi dopiero od kilku miesięcy.

Jak podaje Deccan Chronicle, kobry pojawiły się przed wejściem do domu Dibakar Raity w miejscowości Sebekapur w Indiach.

Jestem w szoku - powiedział dziennikarzom właściciel - Mój pies poświęcił się dla mnie i dla mojej rodziny. Zawsze będę o tym pamiętał. 

Pies stoczył z intruzami kilkugodzinną i bardzo krwawą walkę. Całe patio zbryzgane było krwią. Niestety, obrońca umarł w wyniku wielokrotnych ukąszeń, chwilę po tym, jak udało mu się w końcu zabić wszystkie cztery kobry. Zdjęcie dobermana ułożonego obok węży robi miażdżące wrażenie. To nie jest widok dla wrażliwych osób.  

Czyn zwierzęcia nie przeszedł bez echa. Setki ludzi z okolicznych wsi, złożyło wieńce i kwiaty na jego martwym ciele, aby w ten sposób oddać mu hołd. 

Niestety w tamtym regionie kobry nie są rzadkością. Często poszukują one innego schronienia, gdy ich legowiska podczas monsunu zalewa woda.