Rok temu wygrał 3 miliony dolarów. Dzisiaj grozi mu dożywocie. Powód? Bardzo zła inwestycja...

45-latek wygrał na loterii mnóstwo pieniędzy, ale niestety nie wydał ich zbyt mądrze

Mogłoby się wydawać, że temu mężczyźnie przytrafiło się to, o czym marzy niemalże każdy. Dzięki grze "zdrapce" udało mu się wygrać aż 3 miliony dolarów. Ronnie Music postanowił zainwestować pieniądze od razu w dość kontrowersyjny, a na pewno nielegalny interes.

Z czasem okazało się, że ta lokata nie była opłacalna. 45-latek przed tygodniem odpowiedział przed sądem, bo został skazany za posiadanie narkotyków i broni! Teraz grozi mu nawet dożywocie!

Za pieniądze z wygranej kupił metamfetaminę, którą zamierzał sprzedawać i tym sposobem, zarobić jeszcze więcej. Dochodzenie wykazało, że we wrześniu 2015 roku wspólnik Roonie'go został złapany na próbie sprzedaży ok. 5 kilogramów metamfetaminy o wartości ponad 500 tysięcy dolarów!

fot.Pixabay.comfot.Pixabay.com fot.Pixabay.com

W drodze postępowania, zajęto metamfetaminę o wartości 1 miliona dolarów, skrzynię broni palnej, tysiące sztuk amunicji, wiele pojazdów i ponad 600 tysięcy dolarów w gotówce. Dla nbcnews sprawę skomentował prokurator, Ed Tarver.

Podejrzany postanowił przetestować swoje szczęście, poprzez zakupu, a następnie sprzedaży metamfetaminy. W wyniku jego bezsensownej strategii, grożą mu teraz dziesiątki lat pozbawienia wolności

Ronnie i osoby będące w konspiracji z nim zostaną skazane po dokonaniu pełnego dochodzenia. Grozi mu nawet dożywocie.

A teraz zobacz to: