Starsza pani zostawiła 2 psy w aucie i poszła na zakupy. Wtedy zwierzęta uruchomiły samochód

Czyżby chciały zrobić sobie przejażdżkę po mieście?

Kiedy osobowe auto wbiło się w ścianę supermarketu, klienci i pracownicy sklepu podeszli sprawdzić, czy kierowcy nic się nie stało. Musieli być ogromnie zaskoczeni, gdy zobaczyli, że za kierownicą siedzi... pies, a na fotelu pasażera - drugi.

Wszystko wydarzyło się w miejscowości Wayne w amerykańskim stanie Wirginia Zachodnia. O sprawie poinformowała m.in. KTNV Channel 13 w Las Vegas.

 

Starsza pani zostawiła swoje dwa psy w samochodzie i poszła do supermarketu sieci Walmart na zakupy. Zostawiła włączony silnik i klimatyzację, żeby psy miały w aucie chłodno, gdyż na zewnątrz było bardzo gorąco.

Zwierzaki w jakiś sposób zdołały uruchomić samochód, który uderzył w budynek. Na szczęście z niewielką prędkością. Jak informują miejscowe władze, nikt nie został ranny. Psi kierowca i psi pasażer także nie odnieśli obrażeń.

Samochód wbił się w ścianę supermarketu, fot. YouTube/KTNV Channel 13 Las VegasSamochód wbił się w ścianę supermarketu, fot. YouTube/KTNV Channel 13 Las Vegas Samochód wbił się w ścianę supermarketu, fot. YouTube/KTNV Channel 13 Las Vegas

Zobacz także: Dla takich powitań warto wyjeżdżać. Te zwierzaki cieszą się jak nikt inny!