Na tym zdjęciu znajduje się kot. Jak szybko uda się wam go znaleźć?

Czas start!

Choć zagadki, których celem jest znalezienie pewnego obiektu na zdjęciu są pozornie łatwe, z tą jest zupełnie inaczej. Po chwili wytężania wzroku może się okazać, że znalezienie kota wymaga naprawdę solidnego skupienia, a w przypadku niektórych, także czasu.

Pewnej osobie udało się namierzyć zwierzaka po upływie zaledwie dwóch minut, inni twierdzą, że kota w ogóle nie ma na zdjęciu. A wy, potraficie go dostrzec?

Popularne zdjęcie jest powodem wielu sporów. Wśród internautów trwają dyskusje gdzie znajduje się zwierze, i czy w ogóle jest na fotografii. My jednak zapewniamy was, że futrzane stworzenie jest obecne na kadrze. Musimy jednak przyznać, że całkiem nieźle się zakamuflował.Jesteście teraz gotowi, aby poznać rozwiązanie zagadki?UWAGA! Poniżej grafika, która rozwieje wasze wątpliwości.

fot.Facebook/Kulturą w płotfot.Facebook/Kulturą w płot fot.Facebook/Kulturą w płot

Dokładnie tak, kot wyleguje się po prostu na samej górze tego stosu drewna. Udało się wam go samodzielnie odnaleźć?

A teraz zobacz ten film:

Chyba nie ma osoby, która nie relaksowałaby się podczas masażu. Jednak nie tylko ludzie są fanami tego typu pieszczot. Drapanie, ugniatanie, masowanie i mizianie to coś, co kochają zwłaszcza koty. Jeżeli ktoś ma co do tego jakiekolwiek wątpliwości, przygotowaliśmy film, na którym zobaczycie, jak te urocze zwierzaki reagują na masaż. Ich miny mówią same za siebie!

Lubicie masaż? Te koty też! Zobaczcie ich niesamowite reakcje na pieszczoty!