Z tych dwóch złodziei z Bydgoszczy śmieje się nawet policja

Kamera miejskiego monitoringu zarejestrowała zabawną sytuację.

Ci dwaj mężczyźni zaplanowali zbrodnię doskonałą. Jednak ich plan ostatecznie legł w gruzach, a raczej krzakach...

Kamera miejskiego monitoringu w Bydgoszczy zarejestrowała w ubiegły piątek mężczyzn w wieku 53 i 54 lat, podczas próby kradzieży beczki piwa z pobliskiego lokalu. 

 

Jak podaje portal bydgoszcz.kujawsko-pomorska.pl, pracownicy straży miejskiej dostrzegli złodziejaszków, którzy chcieli ukryć w zieleni metalową beczkę z piwem. Okazało się, że nie jest to takie proste, zwłaszcza gdy ma się we krwi około 2 promile alkoholu...

Na miejscu wkrótce zjawiła się policja i wtedy wyszło na jaw, że rabusie ukradli nie jedną, a dwie beczki z piwem! Jedna z nich była już schowana w krzakach, kilka metrów dalej.

Nagranie z interwencji zostało opublikowane na profilu Polska Policja wraz z następującym komentarzem:

Obsługa miejskiego monitoringu w Bydgoszczy zaobserwowała w piątek rano interesującą scenę. Dwóch mężczyzn niosło - a raczej próbowało nieść - metalową beczkę z piwem. W pewnej chwili mężczyźni... wpadli w krzaki i tam postanowili ukryć niesiony przedmiot ;) Po przyjeździe na miejsce patrolu policji okazało się, że beczka została skradziona z pobliskiego lokalu. Jak można się łatwo domyślić, dwaj sprawcy kradzieży byli nietrzeźwi - mieli około dwóch promili alkoholu w organizmie.

Niestety nietrzeźwym rabusiom nie jest już tak do śmiechu. Za przywłaszczenie dwóch beczek piwa grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

A teraz zobacz ten film:
Aż trudno uwierzyć, że jedzenie może być tak odrażające...

Bez jedzenia nie da się żyć. Ale tych spacjałów nie chcielibyśmy próbować