Robert Biedroń pokazał TO, a ludzie są zachwyceni. Powód? 'To jest dokładnie takie zdjęcie, jakie...'

#BIEDRONselfie - takim hasztagiem opatrzył na Facebooku swoje zdjęcie prezydent Słupska Robert Biedroń. Niepozorne zdjęcie wywołało falę komentarzy wśród fanów polityka.

Prezydent Słupska Robert Biedroń tym razem postawił na selfie - jego profilowe zdjęcie na fanpage'u na Facebooku przedstawia polityka z charakterystycznym "dzióbkiem". W tle widać biało-czerwoną flagę.

Wśród fanów polityka zdjęcie wywołało szczególne zainteresowanie. Zdaniem niektórych, fotografia może być dowodem na to, że prezydent Słupska poważnie rozważa start w wyborach prezydenckich w 2020 roku.

Przysięgam że mówię to z życzliwością: To jest dokładnie takie zdjęcie, jakie charyzmatyczny polityk w średnim wieku, który wie, że jego zwolennicy są w większości młodsi od niego, zrobiłby sobie, mając na uwadze planowany start w następnych wyborach na prezydenta RP" - napisał w komentarzu pan Jacek.
Czekam, czekam i mam nadzieję się doczekam" - skomentował Mike.
Podoba mi się każde Pańskie zdjęcie. Ale najbardziej spodoba mi się to, na którym będzie widniał jako Prezydent naszego kraju" - stwierdziła pani Iwona.

Pojawiły się także odniesienia do amerykańskich prezydentów.

Jak Bill Clinton w Białym Domu. Rewelacyjne zdjęcie" - napisała pani Katarzyna.
Kurczę, Kennedy przy Panu wysiada" - czytamy w komentarzu pani Ewy.

Robert Biedroń konsekwentnie twierdzi, że chce na razie skupić się na rządzeniu Słupskiem. Może jednak po takiej fali pozytywnych komentarzy postanowi zmienić zdanie?

Zobacz także: Robert Biedroń: Wolę mieszkania komunalne dla młodych niż kolejną linię metra. To kwestia priorytetów państwa oraz samorządów