Mieszkańcowi grodzonego osiedla przeszkadzało, że dziewczynka rysowała na chodniku pod blokiem. Skierował więc TAKIE ogłoszenie do jej rodziców

Bo kto to widział, żeby dzieci się bawiły na podwórku?

Zdjęcie zaskakującego ogłoszenia pojawiło się na portalu Wykop.pl w czwartek 6 października. 

Mieszkańcy warszawskiego Osiedla Lewandów Park I byli bardzo zgorszeni incydentem, który miał miejsce pomiędzy numerami 58b i 58c na ulicy Kartograficznej.

OgłoszenieOgłoszenie fot. suabo | wykop.pl

1 października dziewczynka imieniem Julia rysowała tam na chodniku. Nie wiemy, co tam takiego zmalowała, ale autor pisma wyraźnie nie był pod wrażeniem dzieła. Zwrócił się do jej rodziców by posprzątali ''po radosnej sobotniej twórczości córki''.

Na szczęście prawo jest po jego stronie, wskazał bowiem nawet odpowiedni numer uchwały z przyjętego Regulaminu porządku domowego osiedla.

Następnie autorzy pisma, wykazali się troską i zaproponowali, że jeśli rodzice mają trudności z zakupem papieru ''na twórczość plastyczną'', to oni chętnie pomogą.

Ostatecznie, czym jest zakup bloku rysunkowego, kiedy walczy się ''o czyste i niezdewastowane osiedle''?

 

Nie ma wątpliwości, że sprawa jest dla nich poważna. Pismo zostało opatrzone adnotacją ''DW: Administracja Osiedla Lewandów Park I i Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej''.

Niestety, nie mogliśmy sprawdzić, co na ten temat myślą inni mieszkańcy osiedla. Oficjalna storna i forum są bowiem zamknięte dla zewnętrznych użytkowników.

Skontaktowaliśmy się w sprawie ogłoszenia z administracją osiedla. Okazuje się, że jednak oficjalne zgłoszenie nie wpłynęło do biura. Pracownicy administracji nic na temat nie wiedzą, w związku z czym nie mają oficjalnego stanowiska.  

A TERAZ ZOBACZ: 

Od 19 lat budują twierdzę. Wszystko przy użyciu średniowiecznych metod i narzędzi