Zobaczyła absurdalny zakaz w hostelu. Menadżer uważa, że jest zabawny

W sztokholmskim hostelu na drzwiach łazienki została umieszczona tabliczka informacyjna zakazująca palenia papierosów oraz czegoś więcej.

Ida Modiba wraz ze swoim chłopakiem, Patrickiem Larssonem wyjechała do Sztokholmu i zatrzymała się w jednym z tamtejszych hosteli - Castle Mouse. Dziewczyna dostrzegła na drzwiach łazienki nietypowy znak, który zakazywał czegoś więcej niż tylko palenia. 

Znak, na którym widać przekreślonego papierosa od razu kojarzy się z zakazem palenia. Jednak tym razem jego znaczenie okazało się znacznie szersze. Kiedy turystka bliżej przyjrzała się tabliczce, obok napisu „no smoking” dostrzegła jego dalszą część „or wanking”. Druga część zakazu jest jest wulgarnym określeniem masturbacji.

Jak czytamy na blogu zatytułowanym Arbroath, dziewczyna nie mogła uwierzyć, w to co zobaczyła. Mimo że znała niefortunne sformułowanie, postanowiła je dokładnie sprawdzić, by przekonać, czy słowo zależnie od sytuacji znaczy coś innego. Okazało się jednak, że jego znaczenie jest tylko jedno.

Cała sprawa stała się głośna, gdy Ida opublikowała na Facebooku niebanalną fotografią z podróży.

Menager hostelu Henrik Thydén powiedział dziennikowi The Local Sweden, że na terenie schroniska powieszono kilka rożnych tabliczek informacyjnych, a ta wydawała mu się zabawna.

A teraz zobacz

Kot siedzi w zlewie. Wtedy zaczyna lecieć woda, a on... NIE WIERZĘ