Tego nikt się nie spodziewał! ''Kevin sam w domu'' poleci w Święta na Polsacie

Święta Bożego Narodzenia bez "Kevina samego w domu" na Polsacie nie byłyby takie same. Na szczęście i w tym roku tradycji stanie się zadość - stacja pokaże kultowy film i w Wigilię, i w pierwszy dzień świąt.

Na tę wiadomość czekały w napięciu miliony telewidzów. To już pewne: również tegoroczne Boże Narodzenie zostanie uświetnione pokazem kasowego przeboju, który podbił serca ludzi na całym świecie. Polsat pokaże "Kevina samego w domu" dwukrotnie: w sobotę 24 grudnia o godz. 20.05 i następnego dnia o tej samej porze - podają "Wirtualne Media". Pamiętajcie, by wraz z całą rodziną zasiąść wtedy przed telewizorem - ten film to pozycja obowiązkowa!

Chyba już nikt nie wyobraża sobie, że ''Kevin'' mógłby nie polecieć w telewizji, gdy w powietrzu unosi się zapach barszczu, uszek i mandarynek. Wszyscy chyba pamiętamy poruszenie telewidzów, kiedy w 2010 roku film miał nie zawitać w ramówce Polsatu - akcja na Facebooku zgromadziła wówczas blisko 50 tys. osób. Nic dziwnego, że stacja pokazuje hit w święta nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat.

"Kevin sam w domu" ma już 25 lat! 5 nieznanych faktów o filmie

Oglądałeś ten film nie raz? Sprawdź, co pamiętasz z ''Kevina samego w domu'' w naszym specjalnym quizie:

Więcej o: