Samolot jeszcze nie zdążył się zatrzymać, ona otworzyła drzwi i wyskoczyła

Podczas kołowania samolotu linii United Airlines jedna z pasażerek otworzyła drzwi awaryjne i wyskoczyła z pokładu. Kobieta została zatrzymana przez policję, przesłuchało ją FBI.

W poniedziałek 28 listopada na lotnisku Georga H.W. Busha w Teksasie miała miejsce nietypowa sytuacja. Pasażerka lotu lecącego z Nowego Orleanu do Houston postanowiła opuścić samolot nieco wcześniej niż pozostali.

Kiedy maszyna zaczęła kołować, kobieta podeszła do wyjścia i bez żadnego wyjaśnienia otworzyła drzwi samolotu. Następnie wyszła na skrzydło i zeskoczyła na ziemię około 4,5 metra poniżej - podaje CBS News

 

Po chwil zaczęła uciekać w kierunku terminalu, ale policja szybko ją złapała. Później została przesłuchana przez FBI.

Według informacji podawanych przez ABC "uciekinierka" została przewieziona do Centrum Neuropsychiatrycznego w Ben Taub Hospital. Prokuratura okręgowa hrabstwa Harris nie postawiła na razie kobiecie zarzutów. 

W sieci pojawiło się kilka zdjęć, które udało się zrobić pasażerom feralnego lotu. Najpopularniejsze są te opublikowane przez Cathy Cole na jej profilu na Facebooku. 

Cole wyznaje, że kobieta, która bezceremonialnie otworzyła drzwi samolotu, siedziała zaraz obok niej. Zaznacza również, że uciekinierka zapłaciła za swój lot gotówką. 

Ten incydent nie zakłócił pozostałych lotów. Nikt nie został też ranny, a policja dokładnie przeszukała samolot - informuje CBS News.

 

A teraz zobacz

Lecieli samolotem do Mexico City. Nagle nad ich głowami pojawił się jadowity wąż