Ten kot usiadł w kałuży i tak już został. Jego łapki przymarzły - wtedy na pomoc ruszyli oni

W Rosji kot utknął w zamarzniętej kałuży. Sam nie mógł się wydostać. Pomogli mu ludzie, którzy ciepłą wodą rozpuścili lód.

Ten puszysty kotek wpadł w pułapkę. Usiadł na kałuży, która zamarzła razem z jego łapkami w środku. Na nagraniu słyszymy, jak mężczyzna mówi, że kot prawdopodobnie wszedł pod zaparkowany samochód. Początków musiało mu tam być ciepło, jednak kiedy auto odjechało, okazało się, że przymarzł. 

Biedny kotek sam próbował się wydostać, ale po wielu próbach poddał się. Jego zaszronione futro wskazuje, że tkwił w kałuży już dłuższy czas. Na szczęście pomogła mu para ludzi.

 

Mężczyzna i kobieta, których słyszymy na nagraniu próbowała wyciągnąć kota, wylewając na lód ciepłą wodę. Widać, że kotek jest przerażony, ale bez jednego miauknięcia wszytko dzielnie znosi. 

Uratowany kotekUratowany kotek Bułat Baranowa/Youtube

Po uwolnieniu jednej łapki, okazało się, że problem jest poważniejszy niż się wydawało. W lodzie utknęły też tylne łapy zwierzaka. Ich wyjęcie było dużo trudniejsze. Ostatecznie, po ponad 7 minutach, udało się oswobodzić kota. Zziębnięty i przerażony został okryty kocem i zabrany do domu. Dzięki pomocy ludzi udało mi się zachować jedno z dziewięciu żyć.

A teraz zobacz

Koty lubią rozrabiać. A małe koty? Jest tylko gorzej...