Dawno nie widzieliśmy tak zadowolonego Jarosława Kaczyńskiego. Zobacz, jaką dostał koszulkę

Andrzej Jaworski, poseł PiS, umieścił na Twitterze zdjęcie, na którym uśmiechnięty Jarosław Kaczyński trzyma koszulkę hokeisty ze swoim nazwiskiem. Jak się okazało, jest wielkim fanem tego sportu.

Koszulka, którą otrzymał Jarosław Kaczyński jest prezentem, który promuje trzydniowy turniej hokejowy - Euro Ice Hockey Challenge im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.Ten międzynarodowy cykl rozrywek hokejowych, odbędzie się w Gdańsku 15-17 grudnia.

W tych dniach prezes Kaczyński będzie mógł założyć koszulkę z numerem jeden i kibicować polskim hokeistom. Jak się bowiem okazuje polityk jest wielkim fanem hokeja.

Zobaczcie sami, jak zadowolony jest na zdjęciu:

Prezes PiS nie kryje swojej miłości do tej dyscypliny. W liście, który zaadresował w kwietniu do prezesa Zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie z wielkim sentymentem pisał o sukcesach Polaków na tym polu. Z rozrzewnieniem wspominał także swoje dzieciństwo, kiedy to hokej był dużo popularniejszy niż dziś.

To nie pierwszy raz kiedy Jarosław Kaczyński ujawnia swoje nietypowe preferencje sportowe. W marcowym wywiadzie dla Superstacji przyznał się, że fascynuje go rodeo, którego jest wielkim entuzjastą. Z niekłamana radością opowiadał, co fascynuje go w tym sporcie:

Bardzo lubię oglądać rodeo, ujeżdżanie byków. Bardzo mnie to bawi, a w szczególności wtedy, jeżeli komentator opisuje byki, ale tak je opisuje, jakby to byli ludzie. To mnie bardzo bawi - zachwycał się prezes.

A teraz zobacz

Psy i koty to najlepsze domowe pupile? Chyba zapomnieliście o kaczkach