Radny z Gorzowa Wielkopolskiego złożył życzenia świąteczne, o których mówi teraz cała Polska

Roman Koniec, radny z Gorzowa Wielkopolskiego postanowił złożyć gorzowianom nietypowe życzenia świąteczne. Życzył, by święta były jak... kobiece piersi.

Informacja o tych niecodziennych życzeniach pojawiła się na Facebooku na profilu   "Szucie cycem".  Poniżej przytaczamy cały wiersz, opublikowany w czwartym numerze gorzowskiego biuletynu "Wiadomości z powiatu":

Żeby święta takie były, jak piersi co nas wykarmiły: ciepłe, obfite, wspaniałe, przyjemne, pachnące i białe.

Święta cudowne, święta magiczne i takie... takie śliczne.

Wiersz stał się bardzo popularny. Pisały o nim takie media, jak: Gazeta LubuskaPolsat News, Super Ekspres, Wprost, czy naTemat.

Skontaktowaliśmy się z radnym-poetą. Na pytanie o to, skąd pomysł na takie właśnie życzenia odpowiedział, że jego zdaniem "takie typowe już nie trafiają do ludzi, bo są oklepane". Forma jaką on prezentuje miała wzbudzić trochę uśmiechu. Dowiedzieliśmy się też, że wiersz miał być ukłonem w stronę pań. 

Roman Koniec przyznał również, że nim oddał wiersz do publikacji, przeczytała go jego żona. Kobieta zaakceptowała twórczość męża, który z czystym sumieniem mógł oddać życzenia do druku.

Radny Koniec, wyznał także, że czasem zdarza mu się popełnić formy wierszowane. Zgodził się przesłać nam swój inny wiersz, który napisał z okazji nadania powiatowi nadanie powiatowi gorzowskiemu sztandaru:

Jak państwo wiecie mamy w powiecie sztandar,

Sztandar jest piękny, sztandar jest nowy,

Na jednej stronie orzeł w koronie,

Na drugiej herb powiatowy,

Sztandar wspaniały pełen patosu i wzniosłości,

Pełen uśmiechu i pełen radości,

Cały w czerwieni i trochę w bieli,

Niech nas jednoczy i nigdy nie dzieli.

Tak byśmy chcieli, tak byśmy chcieli...

Po przeczytaniu życzeń od Romana Końca nie łatwo będzie wymyślić równie kreatywne i zaskakujące. Te pretendują do tegorocznego hitu!

A teraz zobacz:

Zwierzaki - świąt nie będzie!