Jacek Kurski śpiewa z Zenkiem Martyniukiem. "To moja ulubiona piosenka!" Mamy nagranie [WIDEO]

Jedną z gwiazd tegorocznego Sylwestra z Dwójką będzie Zenek Martyniuk. Jak się okazało, to jeden z faworytów prezesa TVP - Jacek Kurski był tak zadowolony ze spotkania, że zaśpiewał razem z artystą. To po prostu trzeba zobaczyć.

Prezes TVP spotkał się z wokalistą zespołu Akcent podczas konferencji sylwestrowej TVP, która odbyła się 8 grudnia. Kurski był zachwycony ze spotkania, co widać na nagraniu zarejestrowanym przez serwis plotek.pl. Tylko jemu udało się nagrać ten niecodzienny występ.

- Ekscelencjo, genialne, genialne! Tak się cieszę - wszędzie mówię, że dosyć z tą hipokryzją, z tym udawaniem, że to jest jakiś gorszy gatunek. Absolutnie, ludzie to kochają i pan ma zawsze otwarte miejsce w TVP dopóki ja jestem prezesem - witał Martyniuka.

Chwilę później prezes TVP zaczął dopytywać, ile razy piosenkarz wyjdzie na scenę. - Ale mam nadzieję, że pan ze trzy razy wejdzie, co? - chciał wiedzieć. - Lecimy wszystko: "Taką cię wyśniłem", "Zielone Oczy"... - upewniał się.

- To pana prezesa ulubiona piosenka, tak? - przerwał Martyniuk. Po czym panowie - ku wyraźniej radości Kurskiego - razem zaśpiewali utwór. Wcześniej kamery zarejestrowały też, jak prezes TVP słucha występu artysty i, klaszcząc oraz nucąc, przytupuje sobie do rytmu.

Sylwester z Dwójką - kto zagra w Zakopanem?

Tegoroczny Sylwester z Dwójką będzie obfitował w liczne atrakcje - na scenie w Zakopanem pojawią się największe polskie gwiazdy. Wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Margaret, Zenon Martyniuk czy Michał Szpak.

Oprócz polskich gwiazd na scenie zaśpiewają zagraniczni, popularni muzycy, a wśród nich m.in. Boney M., Oceana oraz zespół Arrival. Widzów zabawiać będą natomiast prowadzący imprezę Marcelina Zawadzka i Tomasz Kammel oraz Halina Młynkowa ze Stanisławem-Karpielem Bułecką.

Więcej o: