Biedronka ma najlepszy przepis na pizzę. Wystarczy tylko JEDEN składnik - to przebój sieci!

Biedronka wypuściła kalendarz z propozycjami kulinarnych specjałów do samodzielnego przygotowania. Wśród nich znalazł się przepis na pizzę, którą można przygotować mając tylko jeden składnik: pizzę Donatello.

Jeden z fanów strony 'Ch**owa Pani Domu' przesłał zdjęcie prostego przepisu na pizzę, który proponuje swoim klientom sieć handlowa Biedronka. Powód?

Przepis jest bajecznie prosty. Jedyne czego potrzeba, by przygotować pizzę Donatello... to pizza Donatello (dostępna w sklepach Biedronki) i włączony piekarnik. Doskonałe w swej prostocie, czyż nie? 

Przepis na pizzę Donatello z kalendarza Biedronki, fot. Deser

Twórcy podeszli do sprawy bardzo rzetelnie. Są też wskazówki co do wykonania tego dania. Oto one:

Rozgrzej piekarnik do 180 stopni Celsjusza. Następnie wyjmij pizzę z opakowania i umieść na środkowym ruszcie piekarnika. Piecz ok. 5-8 minut.

Prościej chyba się już nie da. 

Zdjęcie kartki z przepisem ''polubiono'' w krótkim czasie 26 tysięcy razy. Wcale nas to nie dziwi. My też bardzo lubimy pizzę, a bardzo nie lubimy robić bałaganu w kuchni. 

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z biurem prasowym Jeronimo Martins Polska S.A. Oto ich odpowiedź:

Gotowanie to dla niektórych skomplikowana sprawa. Brak czasu, natłok obowiązków i jeszcze obiad… Dlatego też z myślą o zabieganych klientach postanowiliśmy w kalendarzu Biedronki umieścić kilka pomysłów na szybki posiłek, w tym instrukcję przyrządzania wybranych dań gotowych, dostępnych w ofercie Biedronki. Dla bardziej zaawansowanych miłośników gotowania przygotowaliśmy również przepisy o wyższym stopniu trudności. Zaznaczamy, że publikacja nie jest książką kucharską oraz nie wszystkie zawarte w niej informacje są typowymi przepisami. Cieszymy się, że za sprawą przywołanego „przepisu” zainspirowaliśmy do kulinarnych poszukiwań tak wiele osób.

Waleczna 6-latka rzuciła się na przestępcę, który próbował obrabować sklep jej rodziców

Więcej o: