Trump pokazał zdjęcie, na którym pisze przemówienie. Na przeróbki nie trzeba było długo czekać

Donald Trump opublikował na Twitterze zdjęcie, na którym pisze swoje przemówienie inauguracyjne. Fotografia szybko zainspirowała wiele osób do przygotowania kąśliwych przeróbek.

Donald Trump zostanie zaprzysiężony na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych 20 stycznia. Prezydent elekt w środę podzielił się ze swoimi fanami na Twitterze zdjęciem, na którym rzekomo pisze swoje przemówienie inauguracyjne. 

I stało się to, co musiało się stać. Przeróbki zaczęły spływać szeroką falą:

Niektórzy podejrzewają, że pisanie przemówienia nie szło Trumpowi zbyt dobrze:

Prawdziwą gwiazdą przeróbek stał się jednak Władimir Putin:

Przypomnijmy, że portal BuzzFeed opublikował ostatnio raport byłego brytyjskiego szpiega z kompromitującymi Donalda Trumpa informacjami. Miały one pochodzić z tajnych rosyjskich źródeł.

Według tych dokumentów, Trump miał korzystać z usług prostytutek w hotelach w Moskwie, a jego współpracownicy wielokrotnie kontaktować się z Rosjanami. Autentyczność raportu podważały czołowe amerykańskie media, jego treści stanowczo zaprzeczył też Donald Trump.

- Ludzie, którzy rozpowszechniają fałszywe informacje, są gorsi od prostytutek - mówił prezydent Rosji Władimir Putin. W ten sposób odniósł się do ostatnich doniesień o prezydencie elekcie USA Donaldzie Trumpie m.in. o rzekomych kontaktach z rosyjskimi prostytutkami.

A teraz zobacz: Śnieg zasypał ich ogródek. Wtedy ten tata zrobił dla swoich dzieci najfajniejszą niespodziankę, jaką widzieliśmy od dawna