Maturzyści z Pszczelej Woli zatańczyli takiego poloneza, że to nagranie ze studniówki 2017 jest hitem sieci

Zabawę urozmaicały okrzyki wodzireja. ''Kto nie skacze, ten za Tuskiem'' to tylko jeden przykład z jego repertuaru.

W sobotę 14 stycznia uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Pszczelej Woli obchodzili swoją studniówkę. Najpierw odtańczyli tradycyjnego poloneza na początku imprezy. Kiedy przyszła północ, DJ zaproponował im nieco inną zabawę.

Po północy rozległy się dźwięki tradycyjnego już na polskich studniówkach poloneza znanego z filmu ''Pan Tadeusz''. Uczniowie ruszyli tanecznym krokiem, kiedy niespodziewanie muzyka zaczęła brzmieć dużo bardziej klubowo, a wodzirej zakrzyknął:

''JAZDA!!!''

Uczestnikom nie trzeba było powtarzać dwa razy. Zachowując mimo wszystko zarys pierwotnego układu, zaczęli się poruszać dużo bardziej swobodnie.

Zabawę poprowadził DJ ZiuteckMusic. Pod jego przewodem uczniowie na zmianę to oddawali się klubowym pląsom, to sunęli majestatycznie klasycznym krokiem. Wodzirej dawał sygnał do zmiany układu różnymi barwnymi hasłami, takimi jak:

''Kto nie skacze, ten za Tuskiem!'' [5:19]

Albo:

''Ej, kochani na chwilę luzujemy majty i lecimy. Łapy wysoko!'' [4.45]

Czy też dokończone przez uczestników z sali zawołanie:

''Nie spać, zwiedzać, zapie****ać'' [6.48]

Zresztą zobaczcie to po prostu sami:

 

Zdania o tym wydarzeniu są podzielone. Jedni z komentujących film są zachwyceni tym, co zobaczyli, inni raczej zniesmaczeni. Z całą pewnością takiej zabawy na studniówce jeszcze nie widzieliśmy. Zresztą to nagranie umieścił na swoim kanale na YouTube.com sam wodzirej i architekt tego układu - ZiuteckMusic. 

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z władzami szkoły. Ostatecznie żarty polityczne oraz wulgaryzmy niekoniecznie powinny mieć miejsce na tego typu imprezie. Dyrektor szkoły powiedział nam, że nie był już obecny na zabawie, kiedy to taniec miał miejsce, a za samą organizację nie była odpowiedzialna szkoła, a rodzice uczniów. 

A TERAZ ZOBACZ:

Twierdzisz, że nadwaga przeszkadza w tańcu? On udowadnia, że taniec jest dla każdego