Mówili, że San Escobar nie istnieje. Wtedy powstała ta mapa - jest doskonała

San Escobar znów jest na ustach wszystkich.

Ma nieoficjalny hymn, wyjątkowo dobre stosunki dyplomatyczne z Polską, a teraz ma również wspaniałą mapę.

Wspólnym wysiłkiem internautów powstała najpiękniejsza mapa kraju, który zaistniał dzięki ministrowi Waszczykowskiemu. Zebrano tysiące propozycji na miasta i miasteczka, pasma górskie, rzeki, kaniony...

Znajdziecie tu nie tylko słynną już Zatokę Esperal i stolicę Santo Subito. Przy granicy z Meksykiem, u podnóża Sierra Corleone, leży piękne miasteczko Sar Della. Jest też coś specjalnie dla drugiego sortu: La Isla Segundo Sortos. Jedyny las na świecie złożony z palm kokosowych, nosi wdzięczną nazwę Coco Jumbo. Ale to tylko niewielki procent tego, co znajdziecie na mapie.

San EscobarSan Escobar Fot. San Escobar | Facebook | CC BY-NC 3.0 PL Fot. San Escobar | Facebook | CC BY-NC 3.0 PL

Kto stoi za jej stworzeniem? O tym pisze Jacek Kubicki, odpowiedzialny za zaistnienie San Escobar na Facebooku :

Specjalne podziękowania za pomoc w realizacji tej mapy należą się pani Majce, zawodowej kartografce, oraz panu Pawłowi Afeltowi, który przeanalizował tysiące Waszych komentarzy i zbudował na ich podstawie model topograficzny i geodezyjny San Escobar, oraz obliczył, że powierzchnia kraju wynosi 92 000 km kwadratowych.

To jest jedna z tych map, które można oglądać z prawdziwą przyjemnością.

KLIKNIJ I ZOBACZ DUŻĄ WERSJĘ MAPY

Przypominamy: do San Escobar dostaniecie się bezpośrednim lotem liniami El Nino. Pogoda jest tam doskonała, klimat sprzyja wszelkim aktywnościom. A jeśli to Was jeszcze nie przekonało, że San Escobar to piękny kraj, który warto odwiedzić, koniecznie zobaczcie niektóre jego zakątki tutaj:

San Escobar? Dyplomata tłumaczy, ile wpadka Waszczykowskiego może nas kosztować >>>

Zobacz wideo
Więcej o: