"Są dwa typy mężczyzn...". To wideo idealnie pokazuje różnice między Obamą i Trumpem

Były i obecny prezydent USA nie mają ze sobą wiele wspólnego w kwestii poglądów politycznych. Teraz okazuje się też, że reprezentują dwa zupełnie różne typy mężczyzn. Dlaczego? Te dwa krótkie nagrania to najlepszy dowód.

Piątkowa inauguracja Donalda Trumpa. Nowy prezydent podczas uroczystości czeka na żonę, a gdy ta do niego podchodzi, zaszczyca ją spojrzeniem dopiero po dłuższej chwili. Tuż obok stoi Barack Obama - polityk na widok Michelle natychmiast podaje jej rękę i szarmancko całuje w dłoń.

To wideo, opatrzone podpisem "Na świecie są dwa rodzaje mężczyzn", w ciągu zaledwie dwóch dni obejrzano na Facebooku ponad 60 mln razy.

Internauci natychmiast znaleźli kolejne dowody na to, że Obama i Trump różnią się w podejściu do kobiet. Jednym z nich jest nagranie z momentu, w którym prezydencka para po raz pierwszy przybyła do Białego Domu. Gdy Obama wysiadł z limuzyny, poczekał na Michelle - dopiero kiedy żona do niego podeszła, para razem weszła po schodach, by przywitać się z Laurą i Georgem Bushami.

Ta scena wyglądała zupełnie inaczej w wykonaniu państwa Trump - Donald nawet nie obejrzał się na Melanię i natychmiast podszedł do gospodarzy. Jego żona dołączyła do nich dopiero po kilkunastu sekundach:

 
Są dwa typy mężczyzn. Jest facet, który przytrzyma ci drzwi, przedstawi przyjaciołom zamiast rozmawiać z nimi samemu, a nawet zaproponuje płaszcz, gdy zrobi ci się zimno. I jest facet, który po prostu pójdzie przed siebie, po czym natychmiast zignoruje i zapomni o tobie, gdy znajdzie się w centrum uwagi - kwituje "The Independent".

I trudno się z tym nie zgodzić.

ZOBACZ TEŻ: Był jedną z najważniejszych osób na świecie, ale zawsze pamiętał o bliskich. I właśnie za to wszyscy kochają Baracka Obamę

Więcej o: