Isabel Marcinkiewicz napisała książkę. ''Będzie bez cenzury, również o związku z byłym politykiem''

Isabel Marcinkiewicz, była żona byłego premiera, powraca. Po roku od rozwodu napisała książkę pt. ''Zmiana''. Będzie hit czy skandal?

Po rozwodzie w styczniu zeszłego roku o Isabel Marcinkiewicz zrobiło się cicho. Jej były mąż, Kazimierz Marcinkiewicz, jest stałym gościem programów o polityce krajowej, ale ona sama raczej znikła ze sceny. Teraz powraca z książką zatytułowaną symbolicznie ''Zmiana''.

O nowej pozycji na (póki co) internetowych półkach księgarskich sama autorka mówi tak:

Będzie o mnie, o ludziach, których spotkałam na swojej drodze, a którzy zmienili moje życie i sposób postrzegania pewnych spraw. Będzie również o moim Londynie i związkach - w tym o związku z byłym politykiem. Opowiem o kulisach spotkań z polityką i tzw. ''elitą'' od kuchni - czy wszyscy politycy kłamią? O czym rozmawiają, gdy nie jest to polityka? Jak się bawią?

Ale książka nie będzie wyłącznie o polityce widzianej z perspektywy żony byłego premiera. Isabel Marcinkiewicz zachęca:

Zapewne wielu z państwa kojarzy mnie z prasy kolorowej lub związku z byłym politykiem. Niemniej zapewniam, że moje życie jest dużo ciekawsze.

Zanim kupicie książkę Isabel i dacie się ''zainspirować'' byłej żonie ''Kaza'' Marcinkiewicza, posłuchajcie, jak sama o niej opowiada:

 

ZOBACZ TEŻ: Co się stanie, kiedy pies stanie na deskorolce? Nie mogliśmy od tego oderwać wzroku!

Co się stanie, kiedy pies stanie na deskorolce? Nie mogliśmy od tego oderwać wzroku!