Aresztowali go i zajrzeli do jego łóżka. Znaleźli tam 20 milionów w gotówce

Agenci śledzili podejrzanego mężczyznę aż do jego mieszkania. Zdecydowali się go aresztować i przeszukać dom. Wtedy odkryli, co trzymał w łóżku.

Agenci federalni ze stanu Massachusetts znaleźli członków piramidy finansowej. W styczniu śledzili jednego z nich. Aresztowali go i przeszukali jego mieszkanie. Sprawdzili też, co kryje się w skrzyni łóżka. Kiedy ją otworzyli, zobaczyli tam niebotyczną wręcz liczbę poukładanych starannie banknotów.

Okazuje się, że 20 milionów dolarów można bez problemu zmieścić w łóżku. Zdjęcie dowodowe z przeszukania umieściło na swoim profilu na Twitterze biuro amerykańskich prawników.

Mężczyzna, którego aresztowano, dostał zarzuty prania brudnych pieniędzy zdobytych w wyniku wciągania ludzi w finansową piramidę - informuje portal BuzzFeed.

Właściciel łóżka ma 28 lat i nazywa się Rene Rizerio Rocha. Trafił w ręce wymiaru sprawiedliwości 4 stycznia, kiedy to agenci wkroczyli do jego mieszkania w Westborough. Był członkiem piramidy finansowej kryjącej się za szyldem firmy TelexFree, oferującej rzekomo usługi internetowo-telefoniczne. Od 2012 do 2014 roku w jej ramach zdefraudowano miliard dolarów.

A TERAZ ZOBACZ:

Twierdzisz, że nadwaga przeszkadza w tańcu? On udowadnia, że taniec jest dla każdego