Maja ma 11 lat i robi coś pięknego: Zbieram koce i zabawki do schroniska dla zwierząt. Pomożecie jej?

Ogłoszenie na jednej z tablic w Nowym Tomyślu znalazł Marek Haliniak.

''Witam. Jestem Maja. Mam 11 lat. Moim marzeniem jest odwiedzenie schroniska'' - tak mała dziewczynka zaczęła swoje ogłoszenie, które wypatrzył jeden z użytkowników portalu wykop. Postanowił pomóc dziewczynce i umieścił zdjęcie kartki w sieci.

Jeśli macie jakieś stare koce lub kołdry, i nie wiecie, co z nimi zrobić, możecie je przynieść (lub wysłać) do Mai z Nowego Tomyśla. Dziewczynka razem z koleżanką znajdą dla nich odpowiednie zastosowanie.

Zbieram koce, zabawki itd. (mogą być używane) na schronisko w Posadówku. Są tam nasi ulubieni czworonodzy kotki i pieski. Dziękuję wszystkim, którzy pomogą - piszą dziewczynki.

Na swoim ogłoszeniu, które w Nowym Tomyślu znalazł Marek Haliniak, podają też adresy, pod które można przynosić lub przysyłać artykuły dla zwierząt.

Ogłoszenie dziewczynekOgłoszenie dziewczynek Fot. Marek Haliniak | kayo | Wykop.pl

Jeśli mieszkacie w Nowym Tomyślu, pomóżcie Mai i Idze.

Im więcej przedmiotów zbiorą dziewczynki, tym szczęśliwsze będą zwierzęta ze schroniska w Posadówku! Podejrzewamy jednak, że do Nowego Tomyśla macie kawałek drogi. Możecie dziewczynkom wysłać rzeczy dla zwierząt w paczce, albo... samemu znaleźć swoje najbliższe schronisko. Gwarantujemy, że w każdym ucieszą się z takiej pomocy.

ZOBACZ TEŻ: Przyłapali tego mopsa na gorącym uczynku. Co przeskrobał?