Zrezygnowała z pracy i nie wiedziała, co dalej. Wtedy kupiła los na loterię. Wygrała miliony

Kobieta z Kolorado rzuciła pracę. Nie wiedziała, co będzie robić, ale stało się coś, co odmieniło jej los. Wygrała na loterii 3,3 mln dolarów.

Mieszkanka miasta Aurora w stanie Kolorado postanowiła zrezygnować ze swojej dotychczasowej pracy. Kobieta z wykształcenia jest asystentką medyczną. Czuła, że wykonywany zawód nie sprawia jej już tyle radości co kiedyś, wypaliła się i odczuwała w pracy wyłącznie frustrację. Nie miała jeszcze pomysłu, co będzie robić dalej. Jednak tak jak zwykle zagrała w Lotto.

Mój ostatni dzień w pracy był 17 stycznia. Nie planowałam jeszcze, co będzie dalej.

Kilka dni później los naprawdę ją zaskoczył. 28 stycznia dowiedziała się, że wygrała ponad 3 miliony dolarów - a dokładnie 3 312 287 dolarów.

Mąż kobiety nie mógł uwierzyć w szczęście, które ich spotkało. Yahnique grała od 30 lat, ale nigdy nic z tego nie było. Gdy zobaczył wygrane numery, które opublikowano na stronie internetowej loterii, myślał, że to jakiś błąd. Tak mówił podczas odbierania nagrody w siedzibie Colorado Lottery:

Byłem podejrzliwy, ale potem pomyślałem, że nie ma szans, żeby moja żona podrobiła całą stronę loterii, żeby zrobić sobie ze mnie żart. Ona potrafi korzystać z komputera, ale nie w tak zaawansowanym stopniu.

Yahnique zamierza najpierw spłacić wszystkie rachunki, a potem zabierze się za urządzanie swojego domu. Oby wygrane pieniądze służyły małżonkom jak najlepiej!

 

ZOBACZ TEŻ: Czy polscy celebryci przeżyją za 5000$ dziennie? "Bardzo, bardzo ciężkie warunki"